Kontakt

Vi hjälper er mer än gärna att hitta den perfekta gåvan, arbetskläderna eller spektakulär display till ert nästkommande event.
Har du frågor?
Kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan eller ring: 044-28 20 60






Öppettider

Videllsgatan 6
291 54 Kristianstad

Kontor/Butik: Mån-fre 08.00-17.00
Lunchstängt: 12.00-13.00

E-post: Info@waypoint.nu
Telefon: 044-28 20 60

Hitta hit:

Vi som jobbar här

Ägare/SäljPerTelefon: 044-282062Mobil: 0708-228600E-mail: per@waypoint.nu Ägare/Sälj
Per
Telefon: 044-282062
Mobil: 0708-228600
E-mail: per@waypoint.nu

ÄgareConnyTelefon: 044-282061Mobil: 0708-338600E-mail: conny@waypoint.nu Ägare
Conny
Telefon: 044-282061
Mobil: 0708-338600
E-mail: conny@waypoint.nu
EkonomiCamillaTelefon: 044-282064Mobil: 0708-334401E-mail: camilla@waypoint.nu Ekonomi
Camilla
Telefon: 044-282064
Mobil: 0708-334401
E-mail: camilla@waypoint.nu
Kontakt/SäljFridaTelefon:044-282061Mobil: 0734-201450 E-mail: frida@waypoint.nu Kontakt/Sälj
Frida
Telefon:044-282061
Mobil: 0734-201450
E-mail: frida@waypoint.nu
SäljMartinTelefon: 044-282067Mobil: 0708-200130E-mail: martin@waypoint.nu Sälj
Martin
Telefon: 044-282067
Mobil: 0708-200130
E-mail: martin@waypoint.nu
TryckeriAdisTelefon: 044-282065Mobil: 0734-282268E-mail: adis@waypoint.nu Tryckeri
Adis
Telefon: 044-282065
Mobil: 0734-282268
E-mail: adis@waypoint.nu
Webb/ITAnnieE-mail: annie@waypoint.nu Webb/IT
Annie
E-mail: annie@waypoint.nu